Русский Украинский
ru uk en
Жетон с гербом Украины с чернением

Жетон с гербом Украины с чернением

Код товара: 00085

Производитель: Ardan
Наличие: Под заказ
Ширина: 1.7 см
Высота: 3 см
Вес: 6 гр
650грн.
 
Кол-во: + -
Быстрый заказ
Жетон с гербом Украины с чернением — ваш заказ

* Имя:

* Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите Ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с Вами

В закладки

 

«На небі тільки розмови про море», ключові слова відомого фільту «Дотягнусь до небес».

«В Україні тільки розмови про війну», фраза, на жаль, не з відомого фільму, не з книги, а з життя. Людська душа не має меж. Ми вміємо любити рідних, близьких, книжки, що ж нам заважає любити свою країну? Нічого! Україна понад усе. 

Наше життя складається з дрібниць. Кава вранці, посмішка сусіда, погляд перехожого, рідний прапор. Будь-який українць, який пишається своєю країною, прагне її процвітання, завжди радіє рідній символіці. Тяжка багаторічна історія України свідчить про неймовірну силу духу. Україна встала з колін. Двадцять два роки ми жили мирно й щасливо. Нехай в нас ніколи не було мільйонів, червоної ікри на сніданок кожного рану, золотих батонів... хоча... золоті батони таки були, хоча й не в народу, але мизавжди допомагали одне одному, підтримували та співчували. Ми усіма силами лікували хворих, допомагали потребуючим, провчали кривдників. Що змінило зараз? Ми той самий народ, ми ті самі люди, ми та сама українська душа. Зупинимо війну разом!
Життя складається з дрібниць, патріотизм теж. 

Єднаймося!!! І нехай символом нашого єднання стане поки не золото, а срібло. До перемоги треба йти поступово! Вироби з срібла з величезним сенсом. Срібна українська символіка. Подаруйте собі часточку України і нехай вона завжди буде у серці. З Україною в серці, панове.

Герб, прапор, гімн, держава. А що обереш ти для початку нового життя? Життя, де ми усі єдині! Слава Україні!


 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо